Černěné nerezové bobiny ,,GRANÁT,,

Černěné nerezové bobiny ,,GRANÁT,, 

ve třech velikostech a to 35gramů,57gramů a 80gramů.

Cena za 1ks

Varianta
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 306/CER 306/CER2 306/CER3 Zvolte variantu
Značka: 2mcarpCZ
494 Kč 504 Kč 483 Kč od 483 Kč
Kategorie: Černěné nerezové bobiny ,,GRANÁT,,
Záruka: 2 roky

V nabídce máme 3 typy ,,GRANÁTŮ,,  a to o váze 35gramů,57gramů a 80gramů. Na konci pevného gumového lanka, je přechodka jak na uši 2Mcarpcz, tak na kroužek.

Bobiny mají na svém těle nasazeny gumičky.

POZN: K bobině ,,GRANÁT,, je potřeba dokoupil kroužek a nebo uši s adaptérem pro uchycení !!!

Bobin je dodáván s delším gumovým lankem aby jste si jej mohli nastavit podle vašich představ. Jednoduchým utáhnutím uzlíku na požadované délce, ustřihnutím přebytečné gumy a zasunutím uzlíku do části která se šroubuje buď na uši nebo kroužek si nastavíte vámi požadovanou délku.

                

 

2McarpCZ je česká značka specializující na výrobu kvalitních produktů převážně z nerez oceli. Tyto výrobky se vyznačují extrémní pevností a maximální životností.

Naše výrobky jsou obráběny na cnc strojích za pomocí přesných technologií a dbáme na to, aby každý díl, který nám projde rukama, byl vyroben na 100%.

A proč nakupovat právě u nás?

Je to jednoduché. Každý z našich výrobků a dílů, prošel pečlivou ruční výrobou. A je stoprocentně vyroben tady u nás v České republice! Před odesláním každého produktu, prochází vždy precizní kontrolou, tak aby naši zákazníci byli vždy nad míru spokojení!!!

Zpět do obchodu