Olova+ Krmítka

OLOVA

Používání olova usnadňuje zaseknutí ryby při záběru a tak je nedílnou součástí výbavy každého rybáře ve stojatých i tekoucích vodách.

Rybářská olova či zátěže máme ve čtyřech provedeních, kdy každé z nich má své použití. Odhozová olova jsou určena pro daleké odhozy, olova grippa zase pro ty krátké. Neexistuje žádné univerzální rybářské olovo, které by se vám hodilo vždy. Pro každou techniku rybolovu je určený jiný tvar. Pokud si nevíte rady s výběrem, nebojte se nás kontaktovat. Rádi a ochotně vám poradíme.

 

ODHOZOVÁ OLOVA

Odhozová olova jsou určena primárně pro daleké odhozy při rybaření. Díky jejich tvaru – odhozová olova jsou obvykle spíše dlouhá a úzká, budete mít jistotu, že vaše koncová sestava poletí bez sebemenších problémů až na svoji maximální vzdálenost.

 

OLOVA NA VYVÁŽKU

Olova na vyvážku vám umožní během rybaření dosáhnout přesného uložení své sestavy do požadovaného lovného místa, například při pokládce na skálu. To umožňuje jejich pevný obratlík, který je umístěn uprostřed olova.

 

OLOVA GRIPPA

Olova grippa se používají zejména na krátké odhozy v případě tekoucí vody. Je to kaprářská závěsná zátěž, opatřená vysokopevnostním obratlíkem. Na řece a při zavážení je jednoznačně oceníte tak jako my.

Pokud si nejste jisti, jakou zvolit váhu olova grippa, nebojte se nás zeptat. Rádi vám poradíme i s tímto.

 

METHOD KRMÍTKA

Method krmítka se používají pro lov na feeder nebo lehkou kaprařinu. Mají aerodynamický tvar a s namáčknutou směsí je krásně využijete pro daleké náhozy

 

Feeder krmítka

Základ krmítka tvoří košík hranatého tvaru, který je vyroben z pevného drátu. Ten zabraňuje protlačení během plnění krmivem, které se ve vodě z něj výborně uvolňuje. Na spodní části se nacházejí čtyři špičaté výstupky, díky kterým krmítko lépe drží na dně a je tak omezeno jeho posouvání hladovými rybami, či říčním proudem. Osazené je obratlíkem na prodloužené pohyblivé části pro pohodlné upevnění k feederové sestavě

Cena

2749
12749
vyr 412Method
od 27 Kč

Tyto krmítka není asi nutné představovat. Je to velice populární styl lovu, kde se používá krátký návazec který je nejlépe umístěn uprostřed krmítka. 

Kód: 426/50G
olpra moravia
od 30 Kč

Zátěž je vhodná do vod s měkkým dnem a na daleké hody, plochý tvar umožní olovu dobře sedět na dně. Větší velikosti jsou oblíbené na vyvážku.

Kód: 5547/80G
vyr 38manip Trilobit kopie
od 30 Kč

Olova pro daleké náhozy Díky svému úzkému a dlouhému tvaru vaše koncová sestava poletí bez problému na maximální hranici 

Kód: 423/70G
gen vyr 14manip Korda kopie
od 33 Kč

olova grippa jsou především vhodné používat na krátké odhozy a to především do tekoucích vod. Kvalitně zpracovaná olověná zátěž. Osazená obratlíkem pro vytváření pevných nebo...

Kód: 177/OLO4
Vyvka
od 49 Kč

Díky pevnému obratlíku, který je umístěn uprostřed olova, docílíte přesného uložení své sestavy do přesného lovného místa např. při pokládce na skálu.  

Kód: 429/160
5 položek celkem
Zpět do obchodu