Černěný sumcový držák prutu

Extrémně masivní, celonerezový sumcový stojan.

 Základem je silná silnostěnná troubka s vnitřním průměrem 42mm, což umožňuje vložení a následné vytažení i těch nejhrubších rukojetí sumčařskych prutů. Stojan je možné ukotvit do země dvěma způsoby. Prvním je kotvení pomocí ramen, které jsou po obou stranách stojanu. To umožňuje rovnoměrně rozložit vyvíjenou sílu, což je nespornou výhodou oproti stojanu s jedním ramenem. Druhou možností ukotvení jsou přesně mířené údery kladiva na trojúhelník ve vrchní části stojanu. Trojúhelník je tvořen L-profilem ze dvou stran a trubkou ze strany třetí. Spojení je zesílené svárem. Při použití kladiva doporučujeme trojúhelník překrýt kusem dřeva. Díky hrotu ve  spodní části L profilu dostanete stojan i do té nejodolnější země. 

Skladem
Kód: 132
Značka: 2mcarpCZ
641 Kč –37 % 400 Kč
Kategorie: Sumcový držák prutu
Záruka: 2 roky
ZZ0 0326
641 Kč –37 %

Technické parametry:

  • Vnitřní průměr trubky: 4,2cm 
  • Celková délka: 85cm 
  • Délka trubky: 40cm 
  • Délka zabodávacej části: 45cm 
  • Šířka ramen: 24cm 
  • Hmotnost: 2,6kg 
  • Povrchová úprava: Komaxit černá matná

                

 

2McarpCZ je česká značka specializující na výrobu kvalitních produktů převážně z nerez oceli. Tyto výrobky se vyznačují extrémní pevností a maximální životností.

Naše výrobky jsou obráběny na cnc strojích za pomocí přesných technologií a dbáme na to, aby každý díl, který nám projde rukama, byl vyroben na 100%.

A proč nakupovat právě u nás?

Je to jednoduché. Každý z našich výrobků a dílů, prošel pečlivou ruční výrobou. A je stoprocentně vyroben tady u nás v České republice! Před odesláním každého produktu, prochází vždy precizní kontrolou, tak aby naši zákazníci byli vždy nad míru spokojení!!!

Zpět do obchodu