Nerezová pojistka prutu

Pojistka prutu slouží k upevnění prutu díky gumiček u rohatinky. Velice praktická pomůcka při chytání. Guma jde jednoduše před zaseknutím odjistit. Pojistka je z nerezového plechu o tloušťce 2,5mm s logem. K pojistce je dodáván i gumový kroužek který je určen pro vložení na závit pod rohatinku.

Skladem
Kód: 564
Značka: 2mcarpCZ
171 Kč
Kategorie: Nerezový program
Záruka: 2 roky

Pojistka slouží k pevnému upevnění prutu u rohatinky. Velice praktická pomůcka při chytání. Guma jde jednoduše před zaseknutím odjistit. Pojistka je z nerezového plechu o tloušťce 2,5mm s logem. K pojistce je dodáván i gumový kroužek který je určen pro vložení na závit pod rohatinku.

Rozměry45mmx31mmx2,5mm

                

 

2McarpCZ je česká značka specializující na výrobu kvalitních produktů převážně z nerez oceli. Tyto výrobky se vyznačují extrémní pevností a maximální životností.

Naše výrobky jsou obráběny na cnc strojích za pomocí přesných technologií a dbáme na to, aby každý díl, který nám projde rukama, byl vyroben na 100%.

A proč nakupovat právě u nás?

Je to jednoduché. Každý z našich výrobků a dílů, prošel pečlivou ruční výrobou. A je stoprocentně vyroben tady u nás v České republice! Před odesláním každého produktu, prochází vždy precizní kontrolou, tak aby naši zákazníci byli vždy nad míru spokojení!!!

Zpět do obchodu