Nerezový držák prutu 1+1 za cenu jednoho

Tento nerezový držák prutu vám velice usnadní práci při rybolovu. Jednoduše jej zapíchnete do země a hned si můžete odložit prut. Poté je váš prut velice elegantně  a šetrně odložen a vy se můžete věnovat samotnému nastražení dobrot na háček nebo krmítko. Hrot jde jednoduše odšroubovat, takže při přepravě vám nebude nikde zavazet hrot. Ve vrchní části je ochranný plastový kroužek a to z důvodu ochrany rukojeti.

Cena za 1KS

 

Vnirřní průměr 30mm

Vnější průměr 35mm

Celková délka 300mm

Transportní délka 170mm

Skladem
Kód: 606
Značka: 2mcarpCZ
815 Kč
Kategorie: Nerezový držák prutu
Záruka: 2 roky
JBE3814
Akce Výprodej

Tento nerezový držák prutu vám velice usnadní práci při rybolovu. Jednoduše jej zapíchnete do země a hned si můžete odložit prut. Poté je váš prut velice elegantně  a šetrně odložen a vy se můžete věnovat samotnému nastražení dobrot na háček a krmítko. Hrot jde jednoduše odšroubovat, takže při přepravě vám nebude nikde zavazet hrot. Ve vrchní části je ochranný plastový kroužek a to z důvodu ochrany rukojeti.

Cena za 2KS

Vnirřní průměr 30mm

Vnější průměr 35mm

Celková délka 300mm

Transportní délka 170mm

                

 

2McarpCZ je česká značka specializující na výrobu kvalitních produktů převážně z nerez oceli. Tyto výrobky se vyznačují extrémní pevností a maximální životností.

Naše výrobky jsou obráběny na cnc strojích za pomocí přesných technologií a dbáme na to, aby každý díl, který nám projde rukama, byl vyroben na 100%.

A proč nakupovat právě u nás?

Je to jednoduché. Každý z našich výrobků a dílů, prošel pečlivou ruční výrobou. A je stoprocentně vyroben tady u nás v České republice! Před odesláním každého produktu, prochází vždy precizní kontrolou, tak aby naši zákazníci byli vždy nad míru spokojení!!!

Zpět do obchodu